Villa Dekorasyon

Çamlıca

Proje:  Villa Dekorasyon
Yıl:  2019
Yer:  İstanbul / Çamlıca
İşveren:  Özel
İşin Kapsamı:  Mimari İç Mekan Tasarımı, Banyo Tasarımı, Projelendirme, Dekorasyon, Mobilya İmalatı, Tesisat Yenileme, Isıtma Hattı ve Kazan Dairesi Revizyonu, Gergi Tavan Revizyonu, Mimari Tadilat ve Yenileme, A’dan Z’ye Anahtar Teslim Uygulama

İç dizayn ve dekorasyonunu yaptığımız proje, geleneksel mimarinin modern bir tarzla yorumlanması olarak ifade edilebilir.

İstanbul ilinin Çamlıca ilçesinde bulunan villa; işverenin istekleri, hayalleri ve yaşam tarzı göz önüne alınarak tasarlanmış eşsiz bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır.

Zarifliğin ve ihtişamın hüküm sürdüğü, beyazın rahatlatıcı etkisinin son derece yoğun hissedildiği göz kamaştırıcı bir projedir.

Tasarım sürecinde her bir ayrıntı en ince detaylarına kadar düşünülmüştür. Dolap detaylarından süpürgelik detaylarına, tavan tasarımından, lamine parke detaylarına, düşey desenli İtalyan boya uygulamasından şömine üzeri havalandırma menfezine, havlupandan gergi tavan desenine kadar özenle tasarlanıp uygulanmıştır.

Böylece işverenin hayallerini, tutkumuzla gerçekleştirmiş olduk. Sonuçta; ferah, sade, zarif ve göz alıcı bir mekan oluşturulmuştur.

PROJELER

TOP
agen togel online terpercaya
tpplay
agen303
data macau