HAKKIMIZDA

HEE Mimarlık ve İç Dekorasyon Şirketi

HEE Mimarlık ve İç Dekorasyon Şirketi, Mimar Hasan Emre Eken tarafından kurulup mimarlık, dekorasyon, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla 2020 yılında faaliyete başlamıştır. Özgün ve işverenin düşüncesini ön planda tutan bir tasarım anlayışı, estetik bir bakış açısı, güvenilir ve alanlarında uzman tasarım-uygulama ekibi, tüm mimari ve iç mimari stillerini içeren bilgi birikimi şirketin temel özelliklerini oluşturmaktadır.

İnsan psikolojisini tasarım sürecinin merkezine alarak insan-mekan ilişkisini araştırıp projelendirilecek mekanın sahibini tam olarak tanımanın, ihtiyaçlarını belirlemenin, hobilerini öğrenmenin, tasarlanacak mekan eğer bir iş yeriyse müşterilerinin sosyo - ekonomik ve kültürel yapısının analiz etmenin gerekliliğine inanmıştır. Bu sayede işverenin hayallerini mimari tasarım kriterleriyle harmanlayıp özgün projeler ortaya çıkarmaktadır.

HEE Mimarlık aşağıdaki faaliyet alanlarının tümünde “mimari tasarım - dekorasyon - uygulama - danışmanlık” hizmeti vermektedir:

  • Konut ve Ticari Yapılar
  • Ofisler, Makam Odaları
  • Otel Lobileri ve Odaları
  • Kafeterya, Süpermarket, Restoran
  • Banka ve Dükkân -Poliklinik ve Muayenehane
  • Villa, Rezidans ve Akıllı Evler

Ayrıca HEE Mimarlık, yukarıdaki faaliyet alanlarının yanı sıra, ev ve işyerlerinde oluşabilecek tüm tadilat ve mimari yenileme işlerini özenle yapmaktadır.

HEE Mimarlık, projelerini son derece titiz bir şekilde tasarlayıp, uygulanabilir ve gerçekçi bir modelleme sürecinden geçirerek uygulama sonunda elde edilecek mekânların dijital görselini işverenine sunmayı hedefleyip iş sonrasında oluşabilecek bütün anlaşmazlıkların önüne geçmeyi amaçlar. Bu sayede işverenine sunduğu görsellerin birebir aynısını gerçekleştirerek yüzde yüz memnuniyeti sağlamak için çalışır.

HEE Mimarlık faaliyetlerini; güven ortamı oluşturarak, samimi ilişkiler kurarak, doğru fiyat politikası izleyerek ve işveren için önerilerini dikkatle seçip işveren menfaatine öncelik vererek gerçekleştirmeyi amaçlar. Çünkü hizmetin sonucunda işverenin dile getireceği içten bir teşekkür, yapılan bütün işi anlamlı kılar. Bu anlayışla HEE Mimarlık, yaptığı işlerin ardından oluşabilecek problemler için danışmanlığını 45 gün boyunca sürdürür.

İnşaat ve mobilya ekiplerimiz; 25 senelik tecrübeleriyle alanlarında uzmanlaşmış ustalar, tedarikçi firmalar ve üreticilerden oluşmaktadır. İnşaat ekibimizin, tasarımlarımızı bire bir uygulayacak yetkinlikte olması ve projedeki imalat aşamalarını en ince ayrıntısına kadar titizlikle sürdürmesi, işverenin zaman ve maliyet kalemlerinden tasarruf etmesini sağlamaktadır. Böylece inşaat süreci, hızlı ve kaliteli bir şekilde ilerlemektedir. Mobilya kısmında ise yurt içi ve yurt dışında çeşitli projelere imza atmış ve atmaya devam eden, kaliteden ödün vermeyen, bütün ahşap mobilya işleri için hem tedarik hem üretim hem de üretilen ürünlerin montajını sağlayan çözüm ortağımızla birlikte projelerin ahşap mobilya uygulamaları yapılmaktadır.

Kısacası mimari - iç mimari projelerde olabilecek bütün tasarım ve uygulama kalemlerini bünyesinde bulunduran HEE Mimarlık ve İç Dekorasyon; özgün, kaliteli, güvenilir ve yüzde yüz memnuniyeti amaçlayan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Çünkü sizin bir teşekkürünüz, bizim mutluluk kaynağımızdır.

Saygılarımızla,

HEE Mimarlık ve İç Dekorasyon

Archıtecture & Interıor Desıgn

TOP
agen togel online terpercaya
tpplay
agen303
data macau