model

HEE Mimarlık ve İç Dekorasyon Şirketi

HEE Mimarlık ve İç Dekorasyon Şirketi, Mimar Hasan Emre Eken tarafından kurulup mimarlık, dekorasyon, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla 2020 yılında faaliyete başlamıştır. Özgün ve işverenin düşüncesini ön planda tutan bir tasarım anlayışı, estetik bir bakış açısı, güvenilir ve alanlarında uzman tasarım-uygulama ekibi, tüm mimari ve iç mimari stillerini içeren bilgi birikimi şirketin temel özelliklerini oluşturmaktadır.

İnsan psikolojisini tasarım sürecinin merkezine alarak insan-mekan ilişkisini araştırıp projelendirilecek mekanın sahibini tam olarak tanımanın, ihtiyaçlarını belirlemenin, hobilerini öğrenmenin, tasarlanacak mekan eğer bir iş yeriyse müşterilerinin sosyo - ekonomik ve kültürel yapısının analiz etmenin gerekliliğine inanmıştır. Bu sayede işverenin hayallerini mimari tasarım kriterleriyle harmanlayıp özgün projeler ortaya çıkarmaktadır.

EKİBİMİZ

Hasan Emre Eken

Hasan Emre Eken
Mimar / Kurucu

23 Nisan 1992 yılında Elazığ’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’da tamamlayıp 2011 yılında lisans öğrenimine başlamıştır. 2015 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur.

Irmak Eken

Irmak Eken
Şehir Plancısı

2015 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü'nden mezun olmuştur. 2020 yılından itibaren HEE Mimarlık ve İç Dekorasyon firmasında çalışmaktadır.

Oğuz Kağan Sunkar
Mimar

2018 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. 2020 yılından itibaren HEE Mimarlık ve İç Dekorasyon firmasında çalışmaktadır.

Ruhullah Polat

Ruhullah Polat
Mimar

2018 yılında Haliç Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. 2020 yılından itibaren HEE Mimarlık ve İç Dekorasyon firmasında çalışmaktadır.

Yusuf Bingöl
İnşaat Mühendisi

2018 yılında Haliç Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. 2020 yılından itibaren HEE Mimarlık ve İç Dekorasyon firmasında çalışmaktadır.

Archıtecture & Interıor Desıgn

TOP