Villa Decoration

Çamlıca

Project: Villa Decoration
Project Year:  2019
Location: İstanbul / Çamlıca
Employer: Privat
Scope of work: Architectural Interior Design, Bathroom Design, Projecting, Decoration, Furniture Manufacturing, Installation Renovation, Heating Line and Boiler Room Revision, Stretch Ceiling Revision, Architectural Modification and Renovation, Turnkey Application from A to Z

İç dizayn ve dekorasyonunu yaptığımız proje, geleneksel mimarinin modern bir tarzla yorumlanması olarak ifade edilebilir.

İstanbul ilinin Çamlıca ilçesinde bulunan villa; işverenin istekleri, hayalleri ve yaşam tarzı göz önüne alınarak tasarlanmış eşsiz bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır.

Zarifliğin ve ihtişamın hüküm sürdüğü, beyazın rahatlatıcı etkisinin son derece yoğun hissedildiği göz kamaştırıcı bir projedir.

Tasarım sürecinde her bir ayrıntı en ince detaylarına kadar düşünülmüştür. Dolap detaylarından süpürgelik detaylarına, tavan tasarımından, lamine parke detaylarına, düşey desenli İtalyan boya uygulamasından şömine üzeri havalandırma menfezine, havlupandan gergi tavan desenine kadar özenle tasarlanıp uygulanmıştır.

Böylece işverenin hayallerini, tutkumuzla gerçekleştirmiş olduk. Sonuçta; ferah, sade, zarif ve göz alıcı bir mekan oluşturulmuştur.

PROJECTS

TOP